Nauris Laizāns

Nauris ir Equus Anima dibinātājs. Viņš specializējas zirgu sporta medicīnā, ortopēdijā, ortopēdiskajā ķirurģijā un pirms pārdošanas izmeklēšanā. Nauris ir stažējies Somijas, Vācijas, Beļģijas un Šveices klīnikās.

Kopš absolvēšanas Nauris strādā par privāti praktizējošu veterinārārstu, kā arī  lektoru LLU veterinārmedicīnas fakultātē un ķirurgu universitātes zirgu klīnikā.

Nauris ir izbijis konkūra jātnieks un startējis starptautiska līmeņa  sacensībās. 1999. gadā ar zirgu Diena uzstādījis Latvijas augstlēkšanas rekordu, kurš  netika pārspēts līdz 2010. gadam. Šodien viņš atkal ir zirgā un savam priekam startē amatieru līmenī. Atrašanās ar zirgu sacensību laukumā palīdz viņam labāk izprast sporta medicīnas būtību.

Nauris kā ārstējošais veterinārārsts  ir pavadījis latviešu, lietuviešu un krievu sportistus pasaules čempionāta finālos un pasaules jāšanas spēlēs.

Brīvajā laikā Naurim patīk skriet, slēpot, lasīt grāmatas un spēlēt klavieres.


Jānis Bušers

Jānis Bušers Veterinārmedicīnas fakultāti absolvējis 2017. gadā  un uzreiz pēc tam pievienojies komandai kā veterinārārsts un biznesa partneris.

Viņa galvenās intereses ir ortopēdija, mīksto audu ķirurģija un pirms pārdošanas izmeklēšana. Papildus zināšanas ieguvis Vācijā, Somijā, Zviedrijā un Lielbritānijā.

Jānis  apmāca LLU veterinārmedicīnas studentus mobilās klīnikas prakses laikā, kā arī strādā universitātes zirgu klīnikā par ķirurgu.

Uzsākot studijas Jānis bija konkūra jātnieks, un no turienes nāca viņa interese par zirgu medicīnu. Brīvajā laikā Jānis dodas izjādē ar zirgu vai labprāt brauc ar motociklu.


Dana Laizāne

Danas interese ir iekšķīgā medicīna, īpašu uzmanību pievēršot elpceļu, kuņģa - zarnu trakta, kā arī sirds un asinsvadu slimībām. Papildus stažējusies Somijā, Vācijā, Beļģijā un Šveicē.
 
Paralēli darbam Equus Anima, Dana ir arī LLU zirgu klīnikas vadītāja, veterinārārste un lektote. Bez darba, 

Dana brīvajā laikā labprāt dodas izjādēs, skrien, slēpo vai lasa grāmatas.


Diāna Dadzīte

Diāna Veterinārmedicīnas fakultāti absolvēja 2022. gadā.  Viņa ir strādājusi par profesionālu jātnieka palīgu dažādiem konkūra jātniekiem. Daudzi gadi tika pavadīti "uz riteņiem", apceļojot dažādas  starptautiskas sacensībās, tai skaitā Pasaules kausa finālu un Eiropas čempionātus. Redzot kā tas notiek augstākajā līmenī, bija skaidrs, ka ar jātnieku un zirgu vien nepietiek. Komanda iekļauj lielu cilvēku skaitu, tostarp veterinārārstu un manuālo terapeitu.  Tur arī radās interese par zirgu manuālo terapiju un rehabilitāciju. 

Diāna praktizē manuālo terapiju un strādā par veterinārārstu LLU zirgu klīnikā.

Brīvajā laikā patīk jāšana, riteņbraukšana un grāmatas.